Češi jsou světovou velmocí v malé kopané, hráči do 21 let zkompletovali hattrick

12.10.2018
Ilustrační foto
Praha – 12. října 2018 – Malá kopaná zažívá v Česká republice zlaté období. Po srpnovém vítězství mužů na evropském mistrovství vyhráli titul mistra světa hráči do 21 let na historicky prvním mistrovství světa konaném v Praze. Výhra 2:1 nad Slovenskem zapříčinila unikátní situaci, kdy jsou Češi úřadujícími mistry světa i Evropy v seniorském fotbale a nově i světovými mistry hráčů do 21 let. Partnerem obou reprezentací je sázková kancelář Maxi-Tip, která je dlouhodobým podporovatelem tohoto čím dál více populárního sportu.

Mistrovstvím Evropy, které skončilo o minulém víkendu v Praze, prošel český tým bez zaváhání. V pražské hale Jedenáctka, kde šampionát skončil, Češi znovu v krátké době dokázali, proč jsou v tomto sportu absolutní špička. „Finálový zápas proti Slovensku, ale i všechny předchozí souboje českého týmu jasně ukázaly, jak moc je tento sport divácky atraktivní a nabízející napětí a vzrušení dokonce větší než velký fotbal. Jsme rádi, že jej a především obě naše české reprezentace podporujeme již nyní, kdy přeci jen není stále v médiích více akcentovaný. Jsem však přesvědčen, že se to brzy změní – a my budeme jako dlouholetý podporovatel u toho,“ okomentoval vítězství české reprezentace a spolupráci předseda představenstva Maxi-Tipu Karel Kabrna.

Úspěch českých lvíčat vidělo na 600 lidí, všechny zápasy vysílala i Česká televize. Seniorský reprezentační tým ovládl mistrovství světa minulý rok v Tunisku, aby pak svůj úspěch potvrdil letos v srpnu na mistrovství Evropy v Kyjevě, kdy porazil obávaný tým z Rumunska 4:1 a položil základy české nadvlády v tomto sportu.

O Maxi-Tipu

Sázková kancelář Maxi-Tip byla založena v roce 1998 bývalými daviscupovými reprezentanty v Přerově v čele s tenistou Jiřím Novákem. Později firmu vlastnil bývalý ministr spravedlnosti Jiří Novák, aby byla v roce 2012 koupena skupinou investorů, pokerových hráčů, sázkařů a bookmakerů. V současnosti ve společnosti vlastní největší podíl rodina investora Karla Kabrny přes firmu Power Bet. Sázková kancelář Maxi-Tip je schopna přijímat sázky v jednotkách milionů korun a věnuje se též sponzoringu oblíbených i méně známých sportů, jako je malá kopaná. V roce 2017 získala od ministerstva financí licenci na provozování on-line sportovního sázení. Mezi její akcionáře patří mj. jeden z nejlepších českých hráčů pokeru Vojtěch Růžička nebo vietnamský byznysmen Luong Phung Nguyen. S pokerem Maxi-Tip pojí i jméno Leona Tsoukernika, majitele rozvadovského Kings Casina a pokerového profesionála, který patří k pravidelným sázkařům u kanceláře.

Kontakty pro média:

Karel Kabrna, předseda představenstva sázkové kanceláře Maxi-Tip, +420 603 456 413
Josef Koukolíček, +420 724 313 971, josef.koukolicek@media-list.cz
Vojtěch Marek, +420 732 630 442, vojtech.marek@media-list.cz
Autorem článku nejsou Domácí noviny
Za obsah článku neneseme odpovědnost

Aktuálně z Prahy